2017. március 27. hétfő

márc. 27
0:09
Vettel 553 nap után nyert futamot (Hírstart)
A Ferrari pilótája, a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel nyerte a Forma–1-es idénynyitó Ausztrál Nagydíjat. A pole pozícióból rajtoló mercedeses Lewis Hamilton lett a második csapattársa, Valtteri Bottas előtt.
márc. 27
0:12
Hétfői sportműsor: U19-es csapatunk kijuthat az Eb-re (nso.hu)
Hétfőn kijuthat a korosztályos Európa-bajnokságra a magyar U19-es labdarúgó-válogatott. Ehhez a selejtező utolsó elitkörös fordulójában Csehországban le kellene győznie a skótokat, a házigazdáknak pedig ki kellene kapniuk Ausztriától. Íme, a mai sportműsor.
márc. 27
1:27
Őrült verseny, Vinales győzelemmel debütált a Yamahánál! (Hírstart)
Háromnegyed órás csúszással kezdődött a 2017-es idény első futama, de megérte a várakozás. Káprázatos versenyt teljesített a királykategória mezőnye, de végül senki nem tudta legyőzni Maverick Vinalest. A spanyol mögött Andrea Dovizioso lett a második, Valentino Rossi pedig a harmadik.
márc. 27
1:45
Menesztették a holland szövetségi kapitányt (Hírstart)
Menesztették posztjáról Danny Blindet, a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát.
márc. 27
4:39
Steib megvédte címét a Balaton Szupermaratonon (ma.hu)
Steib Péter megismételte tavalyi elsőségét a Balaton Szupermaraton négynapos futóversenyen.