2010. január 20. szerda

jan. 20
22:59
Férfi kézilabda Eb: Elégedett vagyok az eredménnyel – Valero Rivera (She)
Ami üröm az egyik oldalon, az öröm a másikon. A spanyol férfi kézilabda-válogatott a csehek ellen aratott kiütéses győzelem után (37–25) a magyar együttes ellen is sima sikert (34–25) könyvelhetett el. A spanyolok szövetségi kapitánya, Valero Rivera szerint csapatának sikerült feltörnie a magyarok védőfalát.
jan. 20
23:09
Műkorcsolya Eb: orosz győzelem a párosok versenyében (She)
Az orosz Juko Kavaguti, Alekszander Szmirnov kettős nyerte meg a párosok versenyét az észtországi Tallinnban zajló műkorcsolya Európa-bajnokság szerdai napján.
jan. 20
23:11
Olasz Kupa: a Fiorentina jutott be elsőként az elődöntőbe – videó! (She)
A Fiorentina jutott be elsőként a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjébe, miután 3–2-re megverte a Laziót.
jan. 20
23:13
Premier League: a Pool Kuyt duplájával megverte a Tottenhamet (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó bajnokság korábbról elmaradt meccsén a Liverpool Dirk Kuyt két góljával 2–0-ra győzött a Tottenham ellen.
jan. 20
23:15
Ligue 1: a Boulogne otthonában győzött a Valenciennes (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Valenciennes kétgólos győzelmet aratott a Boulogne vendégeként. A házigazdák 0–0-s állásnál a 36. percben büntetőt hibáztak.
jan. 20
23:17
Anglia: Tímár Krisztián megsérült az Oldham döntetlenje során (She)
Tímár Krisztián megsérült az Oldham labdarúgócsapatának Tranmere elleni bajnokiján, és a 15. percben le kellett cserélni.
jan. 20
23:45
Ferencváros: Holczer Ádám kölcsönbe az MTK-hoz kerülhet (She)
Az MTK labdarúgócsapata szeretné kölcsönvenni a Ferencváros kapusát, Holczer Ádámot – adta hírül a 100%Fradi.