NS: kéziláz a BS-ben; Eb-ezüstérmes nagy marha – vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
máj. 7
5:18
Az OSC szerezte meg a bronzérmet (Infostart)
Az OSC begyűjtötte második győzelmét is az FTC ellen, így harmadik lett a férfi vízilabda-bajnokságban.
máj. 7
5:42
A Barcelona és a Real Madrid is 4 gólt vágott (Infostart)
A Real Madrid az első félidőben négy gólt szerezve, könnyedén nyert a már biztos kieső Granada otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának szombati játéknapján. A Barcelona-Villarreal mérkőzés eredménye: 4-1.
máj. 7
6:51
Ilyet még nem láttál, bírónak állt a magyar klubtulaj (Ripost)
Nem csak kritizálja a sporikat, ő maga is vezet meccseket.
máj. 7
6:57
NB II: újpesti támadóra vetett szemet a Kisvárda (She)
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a labdarúgó NB II-ben feljutó helyen álló Kisvárda már a következő szezon keretén dolgozik, a klub egyik kiszemeltje az NB I-es Újpest támadója, Lázok János.
máj. 7
7:33
MLS: Nikolics újabb gólja – a Galaxy kapuját is bevette (She)
Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) a Chicago Fire magyar válogatott csatára, Nikolics Nemanja a kilencedik bajnokiján megszerezte a hatodik gólját, ezúttal a Los Angeles Galaxy otthonában volt eredményes.
máj. 7
8:09
Pazar kilátás a Michigan-tóra (Azenpenzem)
Bár 28 éves koráig úgy tervezte, hogy sohasem hagyja el szeretett városát, Székesfehérvárt, Nikolics Nemanja mára hamisítatlan világvándor lett. Lehúzott fantasztikus másfél idényt a lengyel bajnoknál, a Legiánál Varsóban, január óta pedig a Chicago Fire nagy becsben tartott gólkirályjelöltje az MLS-ben, az Egyesült Államok profi ligájában. A válog
máj. 7
8:09
Görbicz a jóságát, Tomori a személyiségét örökölte anyukájától (m4sport.hu)
Sportolói köszöntők anyák napján.
máj. 7
8:11
Vettel újra Mr. Tökéletes – Horner szerint fejben jobb Hamiltonnál (m4sport.hu)
Fejben rendben van, és volt Red Bull-os főnökei szerint ilyenkor szinte megállíthatatlan a német.
máj. 7
8:42
Meghalt a legidősebb amerikai olimpiai bajnok (Infostart)
Elhunyt Adolph Kiefer amerikai úszó, az Egyesült Államok legidősebb olimpiai bajnoka, aki június 27-én lett volna 99 éves.
máj. 7
8:48
Férjhez ment a magyar sztársportoló (Infostart)
Szombaton összeházasodott az Újpest ötszörös bajnok kajakozója, Kozák Danuta párjával és edzőjével, Somogyi Bélával.
máj. 7
8:51
Botrány fenyeget, Mourinho megalázza játékosait (Ripost)
Nyíltan kritizálta három játékosát a Manchester United sztáredzője.
máj. 7
9:03
NBA: megállíthatatlanul száguld a döntő felé a Warriors (She)
Megnyerte harmadik mérkőzését is a Golden State Warriors kosárlabdacsapata a Utah Jazz ellen, így az NBA Nyugati-főcsoportjának elődöntőjében 3–0-ra vezet.
máj. 7
9:03
Ásó, kapa, nagyharang: férjhez ment Kozák Danuta (Blikk)
- Férjhez ment az ötszörös olimpiai bajnok, Kozák Danuta!
máj. 7
9:09
Minden sikeres sportoló mögött egy erős édesanya áll (m4sport.hu)
"Inspirál a jelenléte és motivál, erőt tudok belőle meríteni" - mondta édesanyjáról a vízilabdázó, Manhercz Krisztián.
máj. 7
9:18
Hosszú Katinkát megörvendeztették - fotó (Infostart)
Így örül a vacsorának Hosszú Katinka:
máj. 7
9:21
NB II: visszatér a Vácba az ötgólos középpályás (She)
Combsérülése után felépült és a Cigánd elleni mérkőzésre nevezett keretben lesz Tóth Barnabás, a labdarúgó NB II-ben szereplő Vác középpályása.
máj. 7
9:48
Angol foci: Egy dicső múltú csapat biztosan kiesik! (Agroinform)
Főleg a hátsó régió tartogat izgalmakat a Championshipben az utolsó játéknapon.
máj. 7
9:51
Hatalmas öröm, megházasodott négyszeres olimpiai bajnokunk (Ripost)
Kozák Danuta szombaton mondta ki a boldogító igent.
máj. 7
10:24
Női kézi BL: Harmadik BL-győzelmükre hajtanak Görbiczék (Agroinform)
A Győr a Vardar Szkopjéval mérkőzik meg a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjában vasárnap délután.
máj. 7
11:09
Gyász, tragikus hirtelenséggel hunyt el az olimpiai bajnok (Ripost)
A sportoló halálának körülményei egyelőre tisztázatlanok.
máj. 7
11:36
NB II: Hazai csapatokba fektetünk - tippek az NB II-re (Agroinform)
A Zalaegerszegre és a Balmazújvárosra fogadunk a másodosztály 34. fordulójában.
máj. 7
11:45
MotoGP: „Élvezet nézni Pedrosát a Spanyol Nagydíjon” (She)
Amikor Dani Pedrosa ilyen kiváló formában van, élvezet őt nézni – ez a versenytársak egyöntetű véleménye a depóban. Márpedig a spanyol versenyző az első pillanattól kezdve szárnyal Jerezben a gyorsaságimotoros-vb Spanyol Nagydíján, vízen és szárazon is megnyert minden edzést. A lényeg persze még hátravan.
máj. 7
12:03
U17-es Eb: Eddig a gólt hiányolták a játékomból – Szerető (She)
A magyar U17-es labdarúgó-válogatott a franciák legyőzése után 1–1-es döntetlent játszott Skóciával a horvátországi korosztályos Európa-bajnokságon. A mérkőzés hőse Szerető Krisztofer volt, aki remek szabadrúgásgóllal egyenlített. Riporterünk őt, illetve Majnovics Martint és Szélesi Zoltán szövetségi edzőt is a mérkőzésről és a következő, Feröer elleni találkozóról kérdezte.
máj. 7
12:21
Gyász: edzőtáborban érte a halál az olimpai bajnokot (Blikk)
USA - Holtan találtak rá a sportolóra.
máj. 7
12:24
Hosszú Katinka különös köszöntése anyák napjára (Infostart)
Így köszönti az édesanyákat Hosszú Katinka:
máj. 7
12:27
Hárspataki Eb-bronzérmes (m4sport.hu)
A 21 éves magyar versenyző első érmét szerezte felnőtt világversenyen.
máj. 7
12:29
Megszerezte hatodik gólját is az MLS-ben Nikolics (m4sport.hu)
Amerikában sem tudnak megálljt parancsolni a magyar támadónak.
máj. 7
12:30
Tenisz: Ezt csak szerintünk mérték el nagyon a bukmékerek? (Agroinform)
Közel kétszeres pénzt nyerhetünk Pablo Carreno-Busta sima estorili tornagyőzelmével.
máj. 7
12:31
Galambos Péter aranyérmes Belgrádban (m4sport.hu)
A hideg és a szakadó eső sem zavarta meg a váci sportolót.
máj. 7
12:39
Egy győzelemre a nyugati döntőtől a Golden State (m4sport.hu)
A Warriors idegenben verte a Utah Jazz csapatát.
máj. 7
12:45
Életben maradt az NHL alapszakaszgyőztese (m4sport.hu)
A címvédő Pittsburgh kikapott Washingtonban.
máj. 7
12:51
Hosszú Katinka üzent, tudja, kik a legjobbak (Ripost)
Az Iron Lady mindenkihez szólt, de egy valakihez különösen.
máj. 7
12:57
Evezés: Galambos Péter aranyérmes Belgrádban (She)
Galambos Péter nyerte a könnyűsúlyú egypárevezősök versenyét az evezősök idei világkupa-sorozatának első állomásán, Belgrádban.
máj. 7
13:03
Babos kikapott a világelsőtől (m4sport.hu)
A magyar teniszező ötödször kapott ki Kerbertől.
máj. 7
13:09
Itt nézheti vissza a 30. forduló összes gólját (m4sport.hu)
18 gól született a szombati játéknapon.
máj. 7
13:15
Tenisz: Babos nem bírt Kerberrel Madridban (She)
Babos Tímea két játszmában kikapott a hétfőtől újra világelső Angelique Kerbertől vasárnap a madridi salakpályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.
máj. 7
13:15
Három magyar is elődöntős az Eb-n (m4sport.hu)
A Lőrincz testvérek mellett Korpási Bálint is a döntőért birkózik.
máj. 7
13:17
Dárdai: Négy pont is elég lesz (m4sport.hu)
„Valami nem stimmel“ - nyilatkozta a Hertha magyar edzője a Gulácsiéktól elszenvedett hazai vereség után.
máj. 7
13:24
Angol foci: Mourinho egója miatt nem veheti félvállról a MU az Arsenalt (Agroinform)
EL-elődöntő ide vagy oda, a portugál biztos nem akarja, hogy megszakadjon a Wenger elleni veretlenségi sorozata.
máj. 7
13:30
Letépte magáról az inget az argentin edző, mert leküldték a pályáról (444.hu)
Nelson Vivas nem bírja a feszültséget.
máj. 7
13:39
Szabó Tünde nyerte a salzburgi maratont (m4sport.hu)
A címvédő Fatuma Tayr nem indulhatott, mert nem kapott beutazási engedélyt.
máj. 7
13:42
Magyar siker a salzburgi maratonon (Infostart)
Szabó Tünde nyerte meg vasárnap a Salzburgban rendezett maratonfutó versenyt.
máj. 7
13:42
Férfi kézilabda: Teljesen esélytelen a magyar válogatott Dániában (Agroinform)
A magyar férfi kézilabda-válogatott több kulcsemberét is nélkülözi a vasárnapi, dániai Eb-selejtezőn.
máj. 7
13:45
Bíró Attila kijelölte a női pólóválogatott 18 fős keretét (m4sport.hu)
A kapitány elmondta, hogy nem mindenkinek a teljesítményével volt elégedett a szezonban.
máj. 7
14:03
Meglepetés, Dárdai elárulta, melyik csapatnak szurkol (Ripost)
Nem csak a Hertha sikeréért szorít.
máj. 7
14:03
Edzőtáborban halt meg az olimpiai bajnok (m4sport.hu)
Steven Holcombra a szobájában találtak rá.
máj. 7
14:09
Kvíz: a zöld-foki-szigeteki; az osztrák; a „majom” – melyik Real-sztár az? (She)
Új típusú játékra hívjuk olvasóinkat: 12 Real Madrid-labdarúgó és 12 információ alapján ki kell találni, melyik játékosra gondoltunk. Ahogy fogynak a kérdések, úgy lesz egyre könnyebb eltalálni a helyes választ. Vagy mégsem?