Megállíthatja-e Dimitrov Miamiban az Australian Open-győztes Sinnert?
2024 március 30.   Magyar Hírlap
Az elődöntőben búcsúzott Zverev és a címvédő Medvegyev.
Szabalenka: Felfoghatatlan ez a tragédia, összetört a szívem
2024 március 21.   Sportal
Volt párjának halála ellenére elindul a miami tenisztornán a kétszeres Australian Open-bajnok Arina Szabalenka - írja az Mti.
Miami: Fucsovics sima győzelemmel jutott a második fordulóba
2024 március 20.   Magyar Hírlap
A világranglistán 86. magyar játékos a nyitó körben az ausztrál Max Purcell (68.) ellen lépett pályára, aki januárban hazai környezetben Valkusz Mátét győzte le az Australian Open első fordulójában.
Sokkoló képsorok: az Australian Open hőse összeesett a pályán
2024 március 19.   Magyar Nemzet
Miamiban hőség nehezíti a teniszezők feladatát, vélhetően ez áll az ájulás hátterében.
Idén először kapott ki az Australian Open győztese, megismétlődik a tavalyi döntő Indian Wellsben
2024 március 17.   Sportal
Akárcsak tavaly, idén is Carlos Alcaraz és Danyiil Medvegyev vívja a döntőt az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.
Alcaraz Zverevet és a méheket is legyőzte
2024 március 15.   Magyar Hírlap
A volt világelső az elődöntőben az Australian Open-bajnok olasz Jannik Sinnerrel találkozik.
Sinner tovább menetel; német ellenfél vár a Marozsánt kiejtő Alcarazra
2024 március 13.   Sportal
Az Australian Open-bajnok Jannik Sinner magabiztos győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna férfi versenyében - írta az Mti.
Sinner továbbra is veretlen az idén, továbbment az Indian Wells-i tenisztornán
2024 március 11.   Sportal
Az Australian Open-bajnok Jannik Sinner magabiztos győzelemmel jutott be vasárnap a nyolcaddöntőbe az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.
Az Australian Open-győztes Sinner újabb tornát nyert
2024 február 19.   Sportal
Az olasz teniszező sorozatban 15 győzelemnél jár, és hétfőtől a karriercsúcsot jelentő harmadik helyen jegyzik az Atp világranglistáján.
Az újdonsült teniszcsillag már 14 évesen magáról gondoskodott - hamar fel kellett nőnie
2024 január 30.   Sportal
Az Australian Open idei győztese, Jannik Sinner elárulta, nagyon korán elkerült a szüleitől, ezért már fiatalon önállósodni kényszerült.
Sinner Budapestről indult a Grand Slam-cím felé, Fucsovics és Marozsán is legyőzte
2024 január 30.   Magyar Nemzet
Az új Australian Open-bajnok pályafutását több ponton is keresztezték a magyarok.
Sinner kihagyja a franciaországi tornát, olimpiai bajnok ugorhat be helyette
2024 január 29.   Sportal
Az Australian Open 2024-es győztese, Jannik Sinner nem vesz részt a februári, marseille-i ATP-tornán.
Marozsán Fábián karrierje legjobbjával 57. a világranglistán
2024 január 29.   Magyar Hírlap
A 24 éves Marozsán a vasárnap befejeződött Australian Openen a harmadik fordulóig jutott.
Jannik Sinner, az új teniszcsillag titka a kártyapartikban is megnyilvánul
2024 január 29.   Magyar Nemzet
Az olasz teniszezőnek minden nagy riválisa gratulált az Australian Open-meneteléshez.
Sinner kétszettes hátrányból fordította meg Medvegyev ellen az izgalmas Australian Open-döntőt
2024 január 29.   Telex
Az elődöntőben Djokovićot kiütő, 22 éves olasz teniszező óriásit játszott a kiválóan kezdő, de aztán elfáradó orosz ellen. Első Grand Slam-döntőjét rögtön megnyerte.
Új sztár született, szupermodell okozott szenzációt az Australian Openen
2024 január 28.   Ripost
Megvan pályafutása első Grand Slam-sikere.
Jannik Sinner kétszettes hátrányból fordítva nyerte meg az Australian Open döntőjét
2024 január 28.   444.hu
Élete első Grand Slam trófeáját szerezte meg.
Kétszettes hátrányból fordított az Australian Open új bajnoka
2024 január 28.   Sportal
Pályafutása első Grand Slam-döntője rosszul indult Jannik Sinner számára, végül kihasználta az elcsigázott Danyiil Medvegyev fáradtságát.
Kétszettes hátrányból fordított Medvegyev ellen, Jannik Sinner nyerte az Australian Opent
2024 január 28.   m4sport.hu
A negyedik helyen kiemelt olasz Jannik Sinner nyerte a 2024-es Australian Opent, miután a döntőben kétszettes hátrányból fordítva (3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 6:3) legyőzte a harmadikként rangsorolt orosz Danyiil Medvegyevet.