Papp Krisztina

Atlétika: visszavonul a pályaversenyzéstől Papp Krisztina
2018 augusztus 9.   She
Papp Krisztina az Európa-bajnokság szerdai, 10 000 méteres futása után bejelentette, hogy befejezi pályaversenyzői pályafutását.
Atlétikai Eb: Papp Krisztina 13., aranyérem Izraelnek
2018 augusztus 8.   She
Egyetlen magyar versenyző volt érdekelt a Berlinben zajló atlétikai Európa-bajnokság szerdai versenynapjának esti programjában: a női 10 000 méteres síkfutásban induló Papp Krisztina a 13. helyen végzett (33:20.27). Az aranyérmet az izraeli Lonah Chemtai Szalpeter szerezte meg (31:43.29).
Atlétikai Eb: Papp Krisztina 24. lett a félmaratonin
2016 július 10.   She
Legjobb magyarként Papp Krisztina a 24. helyen végzett a félmaratonin az amszterdami szabadtéri atlétikai Európa-bajnokság vasárnapi záró napján.
Nézze meg a magyar atlétika válogatott olimpiai öltözetét
2016 június 8.   ATV
A képeken balról jobbra látható: Baji Balázs gátfutó, Erdélyi Zsófia maratonfutó, Csere Gáspár maratonfutó, Zsivóczky-Farkas Györgyi hétpróbázó, Récsei Rita gyalogló, Józsa Gábor maratonfutó, Venyercsán Bence gyalogló, Papp Krisztina maratonfutó és Srp Miklós gyalogló,
Atlétika: jól sikerült Papp Krisztina maratoni debütálása
2015 április 13.   She
Jól sikerült a pályán sokszoros magyar bajnok Papp Krisztina bemutatkozása a maratoni távon: 2:37 órán belüli idővel a nyolcadik helyen ért célba a rangos rotterdami viadalon.
Atlétika: Papp Krisztina kilencedik, Kővágó meglepetésre kiesett
2014 augusztus 13.   Agroinform
A német David Storl lett a zürichi Európa-bajnokság első aranyérmese, Jo Pavey 40 évesen nyerte a tízezer métert.
Atlétika: Józsa Gábor és Papp Krisztina nyert 10 ezren
2013 április 29.   She
Józsa Gábor a férfiaknál, míg Papp Krisztina a nőknél nyert 10 ezer méteren a budapesti ob-n. A gyaloglók 20 km-es, békéscsabai ob-ján Rácz Sándor és Madarász Viktória révén két hazai siker született.
Atlétika: Minczér és Papp győzött a mezei futó ob-n
2012 november 26.   She
Minczér Albert és Papp Krisztina sikerét hozta a Szentendrén rendezett mezei futó országos bajnokság.
Atlétika: Papp Krisztina és Tóth László győzött 10 ezer méteres ob-n
2012 április 29.   She
Mindkét mezőnyben könnyedén győzött az esélyes – a nőknél Papp Krisztina, a férfiaknál Tóth László – a futók 10 000 méteres országos bajnokságán.
Atlétika: Papp hetedik félmaratonin, Kürthy szintet lökött
2012 február 26.   She
Papp Krisztina hetedikként ért célba a Róma-Ostia félmaratoni futóviadalon.
Atlétika: Papp Krisztina harmadik lett a milánói félmaratonin
2011 március 27.   She
Papp Krisztina a harmadik helyen ért célba a Stramilano elnevezésű olaszországi utcai félmaratoni viadalon.
Atlétika: Papp Krisztina negyedik lett a Roma-Ostia félmaratonin
2011 február 27.   She
Papp Krisztina negyedik lett vasárnap a hagyományos Roma–Ostia félmaratoni futóversenyen Olaszországban.
Atlétika: Kálovics a 3., Papp Krisztina 7. a portsmouthi futóversenyen
2010 október 24.   She
Kálovics Anikó a harmadik, Papp Krisztina pedig a hetedik helyen végzett a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) legrangosabb utcai futósorozatába tartozó portsmouthi BUPA Great South Run elnevezésű viadalon.
Atlétika: itthon Kiss Dániel és Papp Krisztina az év atlétája
2010 október 22.   She
A magyar szövetség elnökségi döntésével Kiss Dániel és Papp Krisztina lett az év atlétája 2010-ben Magyarországon.
Atlétikai Eb: három bronzzal zárt a magyar csapat
2010 augusztus 1.   Metropol
Fazekas Róbert bronzérmet szerzett diszkoszvetésben a barcelonai atlétikai Európa-bajnokság vasárnapi záró napján. Kálovics Anikó a tizedik, Papp Krisztina a 14. helyen végzett 5000 méteren.
Atlétika, Gyémánt Liga: egy helyen az összes mai monacói eredmény
2010 július 22.   She
Papp Krisztina idei legjobb eredményével, 8:48.25 perccel 11. lett csütörtökön 3000 m-en az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat 10. állomásán, Monacóban. A számot az etióp Sentayehu Ejigu nyerte a világ idei legjobbjával, 8:28.41-egyel.
Atlétika: Papp Krisztina a magyar csúcs közelében 10 ezer méteren
2010 március 27.   She
Idei első versenyén majdnem megdöntötte a 10 ezer méteres síkfutás magyar csúcsát az Egyesült Államokban edzőtáborozó Papp Krisztina – adta hírül szombaton az all-athletics.com.
Atlétika: Pars, Papp és Csoma a legjobb, sorozat kalapácsvetőknek
2009 november 22.   She
A szombat esti atlétabálon átadták az év hazai legjobbjainak járó díjakat. A férfiak közül a kalapácsvető Pars Krisztián, a nők közül a hosszútávfutó Papp Krisztina érdemelte ki az év atlétája címet. Az év edzője Csoma Ferenc lett.
Tizennegyedik lett ötezer méteren a magyar futónő
2009 augusztus 22.   Behaviour
Papp Krisztina a 14. helyen végzett ötezer méteren a berlini atlétikai világbajnokságon, szombaton.
Atlétikai vb: kenyai siker női 5000 méteren, Papp a 14.
2009 augusztus 22.   She
Papp Krisztina a 14. helyen zárta a női 5000 méteres síkfutást a berlini atlétikai világbajnokságon.