Kapás Boglárka

Óriási doppingbotrány Kínában, Kapás Boglárka utólag újabb olimpiai érmet kaphat?
2024 április 24.   Infostart
A 2021 nyarán rendezett tokiói olimpián hat érmet nyert kínai úszók közül többen is pozitív teszteket produkáltak az ötkarikás játékok előtt, mégis rajthoz állhattak. A kínai doppingellenes hatóságok cáfolnak, és a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség szerint is ártatlanok az érintett sportolók.
Kapás Boglárka drámai vallomása: "Ez egy gyászfolyamat"
2024 április 22.   Ripost
Az úszónő úgy érzi, herótja van.
"Ez egy gyászfolyamat" – Telegdy-Kapás Boglárka a Mandinernek
2024 április 22.   Mandiner
Az általában csupa mosoly úszónő befejezi a pályafutását, amire tudatosan készül. Kijutott az ötödik olimpiájára, s lapunknak adott interjújában elárulta: mennyi áldozattal járt az élsport, mitől van "herótja", miről álmodnak a férjével Párizs előtt.
Kapás Bogi elárulta, Budapesten búcsúzna el végleg a közönségtől
2024 április 18.   BorsOnline
Budapesten vonulna vissza Kapás Boglárka, olimpiai bronzérmes úszónk.
Kapás Boglárka miatt maradhat le hatodik olimpiájáról Hosszú Katinka
2024 április 16.   Infostart
Férje és saját maga eredményeinek is nagyon örült az úszó Kapás Boglárka a Duna Arénában rendezett országos bajnokságon. A mostani eredmények szerint mindketten ott lehetnének majd a párizsi olimpián. A világ- és Európa-bajnok úszóval készült interjúból kiderült, egyik terve keresztbe tehet Hosszú Katinkáénak.
Kapás Boglárka aranyéremmel zárta utolsó országos bajnokságát
2024 április 13.   Infostart
Győzelemmel fejezte be pályafutása utolsó országos bajnokságát az úszó Kapás Boglárka, aki a Duna Arénában pénteken 800 méter gyorson diadalmaskodott.
Ők voltak az úszó bajnokság záró napjának dobogósai
2024 április 12.   Sportal
Milák ötödik bajnoki címét szerezte 2024-ben, Kapás győzelemmel zárta utolsó úszó ob-ját, a Bvsc és a Jövő Sc sikere a 4x200-as gyorsváltóban.
Kapás aranyéremmel zárta utolsó országos bajnokságát
2024 április 12.   HírTV
Kapás Boglárkát megríkatta a férje
Óriási a boldogság a Telegdy családban! Az úszóbajnokság zárónapján a sokak által legnagyobb izgalommal várt számban, a 200 háton Telegdy Ádám nemcsak legyőzte nagy riválisát, Kovács Benedeket, de olyan remek időt úszott, hogy ezzel letaszította a kvalifikációs rangsor második helyéről. Vagyis jelen állás szerint, ahogy felesége, Kapás Boglárka is,
A 15 évesen olimpiai szintet úszó Jackl Vivien könnyekig hatódva adott interjút
2024 április 11.   m4sport.hu
Kapás Boglárkát és Hosszú Katinkát is legyőzte, mindkét klasszis gratulált az ifjú tehetségnek.
A 15 éves Jackl Viviené az úszó ob szenzációja
Olimpiai szintet úszott, Kapás Boglárkát megelőzve nyert aranyérmet a 400 vegyes döntőjében.
Kapás Boglárka vicces videóban kommentálja, hogy kijutottt az ötödik olimpiájára
2024 április 11.   Mandiner
"Nagyon szerencsés vagyok veletek!" – fogalmazott az úszónő.
Világbajnok úszónk szerint nem igaz, amit az edzője állított magáról
2024 április 11.   Magyar Nemzet
Kapás Boglárka végre megúszta az olimpiai szintidőt, már biztosan ott lehet Párizsban.
Úszó ob – Kapás Boglárka olimpiai szintes 200 méter pillangón
2024 április 10.   Magyar Hírlap
A harmincéves magyar versenyző 2:08.15 perccel csapott célba, így teljesítette a 2:08.43-as párizsi szintet.
Telegdy-Kapás Boglárka: Egyszerűen az egóm nem tűrte el, hogy én nem tudok kijutni az olimpiára
2024 április 10.   Sportal
Az országos úszóbajnokság második napján is folytatódott a Milák-show. Az olimpiai bajnok, világcsúcstartó szerdán két számban is nyerni tudott: 200 pillangón és 50 gyorson, utóbbiban imponáló idővel. Persze rajta kívül is akadtak hősök, például Kapás Boglárka, aki végre megúszta a szintidőt és ezzel eldőlt, hogy ott lehet ötödik olimpiáján. Férje
Milák Kristóf 200 pillén és 50 gyorson is országos bajnok, Kapás Boglárkának megvan az olimpiai A-szint
2024 április 10.   m4sport.hu
Milák Kristóf fő számában, 200 méter pillangón végig vezetve nyert szerdán a Duna Arénában zajló úszó országos bajnokságon, később pedig 50 gyorson is diadalmaskodni tudott, ráadásul olimpiai A-szintes (21.89) eredménnyel. A délutáni finálék során Kapás Boglárka is megváltotta a jegyét Párizsba, ő a 200 méter pillangó döntőjében 2:08.15 perccel győ
Milák Kristóf fölényesen nyert 200 méter pillangón; Kapás Boglárka olimpia szintes
Milák Kristóf fő számában, 200 méter pillangón végig vezetve nyert szerdán a Duna Arénában zajló úszó országos bajnokságon.
Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter vegyesen az úszó ob-n
2024 április 9.   Mandiner
Sebestyén Dalma országos bajnok, a második helyen Kapás Boglárka ért célba.
Telegdy-Kapás Boglárka: Az lenne az igazi, ha mindketten ott lennénk Párizsban
2024 április 9.   Sportal
Utolsó olimpiájára készül az úszó házaspár, Telegdy Ádám és Telegdy-Kapás Boglárka, ahhoz hogy ez összejöjjön a júliusig hátralévő versenyeken Boginak meg kell úsznia az A-szintet, amely férjének már megvan, igaz rajta kívül ezt még két másik úszó is elmondhatja, szóval még neki is van dolga bőven.
Kapás Boglárka: nem tudom elképzelni, hogy ne legyek ott Párizsban
2024 április 8.   Infostart
Pályafutása utolsó évének alakulásától függetlenül is elégedett a versenysportban elért eredményeivel Kapás Boglárka. Az olimpiai bronzérmes, világ- és Európa-bajnok úszó az InfoRádióban elmondta: bízik benne, hogy ott lehet majd a párizsi ötkarikás játékokon, és reményei szerint a kedden kezdődő budapesti országos bajnokságon teljesíteni tudja az