Úszás: Cseh középdöntőben, Kerékjártónak nem sikerült
2008 augusztus 13.   She
A 200 méteres férfi vegyesúszás előfutamain Cseh László és Kerékjártó Tamás miatt is izgulhattunk.
Peking 2008: megérkezett az első magyar sportoló a faluba
2008 július 29.   She
Az úszó Kerékjártó Tamás személyében megérkezett a pekingi olimpiai faluba az első magyar versenyző.
Megérkezett az első magyar sportoló az olimpiai faluba
2008 július 29.   Behaviour
Úszás: Kerékjártó Tamás második 200 méter pillangón
2008 június 9.   She
Kerékjártó Tamás a második helyen végzett 200 méter pillangón a Los Angeles-i nemzetközi úszóviadalon.
Úszó Eb: Kerékjártó és Takács kiesett az előfutamban
2008 március 21.   She
A 100 méteres férfi gyorsúszásban nem jutottak tovább a magyar versenyzők.
Még két-három magyar éremre számít Kiss László az úszó Eb-n
2008 március 21.   Infostart
Két aranyérmet szereztek a magyar versenyzők az eindhoveni úszó Európa-bajnokság harmadik napján, csütörtökön: 800 gyorson Kis Gergő, 200 vegyesen Cseh László győzött. Kiss László szövetségi kapitány a sikerek ellenére nem teljesen elégedett, mert a 200 vegyes szerdai elődöntőjében kizárt Kerékjártó Tamásnak reális esélye lett volna az éremszerzésre.
Elúszott egy érem Kerékjártó bakija miatt
2008 március 19.   hirado.hu
Az úszót kizárták, nem indulhat a 200 m vegyesúszás csütörtöki döntőjében
Úszó Eb: Cseh László döntős, Kerékjártó Tamást kizárták 200 vegyesen
2008 március 19.   She
Cseh László a legjobb idővel jutott a 200 méter férfi vegyes úszás döntőjébe az eindhoveni Európa-bajnokságon. Kerákjártó Tamás a második időt úszta, ám a futam után kizárták. Így Vytautas Janusaitis lett a második, míg Alessio Boggiatto a harmadik. A litván majd három másodperccel verte Cseh.
Úszó Eb: magabiztos Cseh, csúcsdöntő Kis
2008 március 19.   Blikk
Kis Gergő második országos csúcsát érte el, s a legjobb idővel döntős 800 m gyorson, Cseh László 200 m vegyesen ugyancsak könnyedén lépett tovább az elődöntőbe, ahová Kerékjártó Tamás is követte az eindhoveni úszó Eb második versenynapján.
Úszó Eb: Cseh és Kerékjártó középdöntős 200 méter vegyesen
Három magyar versenyző indult a 200 méteres férfi vegyes előfutmán. Mindhárman az első hatban szerepelnek, így a két legjobb magyar indulhat a középdöntőben: Cseh László és Kerékjártó Tamás.
Úszás, Columbia: Kerékjártó Tamás ezüstérme 200 m vegyesen
2008 február 19.   She
Kerékjártó Tamás ezüstérmes lett 200 m vegyesen az egyesült államokbeli Columbiában rendezett úszóviadal utolsó napján. A magyar versenyző 2:01.92 perccel csapott a célba.
Cseh országos csúcsa és 8. aranya
2007 július 28.   Behaviour
Az úszók 109. országos bajnokságának szombati napján a Komjádi uszodában a matinés program legizgalmasabb vetélkedőjét a 200 méteres férfi pillangó fináléja hozta a magyar rekorder Kerékjártó Tamás és a csúcsot visszavenni igyekvő, bajnoki címvédő Cseh László között - utóbbi teljes sikerével.
Úszás: rajtolt az ob - rögtön országos csúccsal
2007 július 25.   She
Magyar rekorddal indult szerdán a 109. országos úszóbajnokság a Komjádi uszodában: a férfi 4x200 méteres gyorsváltó - soraiban Kis Gergővel, Kerékjártó Tamással, Gercsák Balázzsal és Cseh Lászlóval - állított fel csúcsot 7:19.75 perccel, csaknem öt másodperccel javítva meg az előző eddigi legjobbat.
Úszás: Kerékjártó Tamás második Los Angelesben 200 m pillangón
2007 július 14.   She
Kerékjártó Tamás a második helyen végzett a férfi 200 méteres pillangóúszásban, a Los Angelesben rendezett nemzetközi versenyen.
Kiss László: "Cseh László a döntőben összeomlott"
2007 április 23.   Infostart
Minden idők leggyengébb eredménysorával utazott haza a magyar úszóválogatott a melbourne-i világbajnokságról. Kiss László szövetségi kapitány a 400 vegyes kudarca ellenére sem talált problémát Cseh László fizikai felkészülésében. A szakvezető ugyanakkor csak Szepesi Nikolett és Kerékjártó Tamás vébé-teljesítményével volt teljesen elégedett. Kiss László az InfoRádiónak Gólvonal című…