Kovács Norbert

Úszás: olimpiai bajnok társak búcsúztatták Gyurtát az ob-n
2018 március 30.   She
Gyurta Dániel kedden jelentette be, hogy befejezi aktív pályafutását. A debreceni országos bajnokságon olimpiai bajnok társak, köztük Darnyi Tamás, Kovács Ágnes, Risztov Éva, Rózsa Norbert, Szabó József és Wladár Sándor búcsúztatta az olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszót.
Risztov és Gyurta lett 2012 sportolója
2012 december 21.   Habostorta
Immár 55. alkalommal koronázták meg az év magyar sportolóit A 2009-es férfi győztes Gyurta Dani "visszavágott" tavalyi legyőzőjének, a 2010-ben is első Berki Krisztiánnak. Pars Krisztián úgy járt, mint a nőknél 2004-ben Vörös Zsuzsa, olimpia bajnokként nem került az első háromba.             A nőknél kisebb meglepetésre Kozák Danuta duplája is kevés volt a győzelemhez, a nagy visszatérő…
Videó: kemény nyolcaddöntők a Bájosok és a Sármosok Ligájában
2012 május 13.   She
A londoni olimpiára hangolódás jegyében útjára indult a Nemzeti Sport Bájosok Ligája és Sármosok Ligája szavazása. Az első nyolcaddöntős párokban az úszó Jakabos Zsuzsanna és az öttusázó Kovács Sarolta, valamint a kajakos Kucsera Gábor és a vízilabdázó Madaras Norbert csap össze. Az NSO Tv bemutatja a feleket.
Vizes vb: Kovács Norbert nem jutott be a 200 m pillangó középdöntőjébe
2009 július 28.   She
Kovács Norbert nem jutott be a 200 méter férfi pillangó középdöntőjébe a római vizes világbajnokságon, miután összesítésben a 37. legjobb időt ért el. A magyar úszó egyéni legjobbját megjavítva, 1:59.64-et úszva a harmadik helyen csapott célba saját előfutamában.
Úszás: Cseh 200 méter pillangón és vegyesen is nyert Monacóban
2009 június 13.   She
Úszóink közül Cseh László, Kis Gergő, Kovács Norbert és Dara Eszter is rajtkőre lépett szombaton a Mare Nostrum-sorozat monacói állomásán. Cseh 200 méter pillangón és 200 méter vegyesen arany-, Kis 400 méter gyorson bronzérmet szerzett.
Úszás, rövid pályás Eb: nincs magyar döntős férfi 200 gyorson
2008 december 14.   She
Magyar versenyző nélkül rendezik majd meg a férfi 200 gyors döntőjét a Rijekában zajló rövid pályás úszó Eb-n, miután Kovács Norbert 1:47.32-es idővel a 33., míg Kis Gergő 1:48.86-tal a 47. helyen végzett az előfutamban.
A korábbi bajnokok oltással készülnek az Olimpliára
2008 június 10.   Metropol
Kedden a Pegazus Sport Tours olimpiai bajnok csapata hepatitis A és B elleni kombinált oltást kapott. A sajtónyilvános eseményen Kovács István ökölvívó, Fábián László öttusázó, Rózsa Norbert úszó, illetve Gyulay Zsolt kajakos is beoltatta magát.
Norbi hajszolja a csúcsra Cseh Lacit
2007 december 21.   BorsOnline
Kovács Norbert nevét kevesen ismerik. Pedig nélküle aligha érhetne el világraszóló eredményeket Cseh Laci. A 19 éves úszó évek óta együtt izzad, szenved a bajnokkal, csendben, észrevétlenül, a háttérben...