Nagy hírt jelentett be Rubint Réka a kisfiáról, büszkeségében és örömében osztoznak a rajongók
2021 november 13.   Blikk
Rubint Réka kisfia életében komoly mérföldkő érkezett el. A fitneszguru közösségi oldalán adott számot arról, hogy kisfia, Zalán élete első úszóversenyén vett részt szombaton. Ráadásul a kisfiú még az aranyérmet is elhozta.
Úszás: Nagy Réka junior Eb-re és ifjúsági olimpiára készül
2018 április 24.   She
A parádés tavalyi év után újabb remek esztendőre készül a BVSC-Zugló 15 éves úszója, Nagy Réka. A márciusi felnőtt országos bajnokságon 200 és 400 m vegyesen is negyedik helyen végzett, jelenleg pedig az ausztráliai Perth-ben készül a helsinki junior Európa-bajnokságra és a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiára.
Úszás: négy aranyat nyert Nyirádi Réka a Budapest-kupa utánpótlásversenyen
2018 április 8.   She
Nagy sikerrel folytatódott az utánpótlás úszók egyik hazai versenysorozata, a Budapest-kupa. A háromfelvonásos széria második állomását rendezték szombaton a Tüske Uszodában. A viadal sok indulója közül kiemelkedett a Darnyi Tamás SC 14 éves versenyzője, Nyirádi Réka, aki négy aranyéremmel zárt. Az egyesületi pontversenyt két forduló után a Kőbánya
Cseh László: Tudom, hogy hol hibáztunk
2017 december 18.   m4sport.hu
Bernek Péter és az úszó-Eb legfiatalabb magyarja, Nagy Réka is mesélt dániai élményeiről.
Nagy Réka: az Eb legifjabb úszója mióta az eszét tudja olimpiát nyerne
2017 december 14.   m4sport.hu
Nem szeretne olyan versenyző lenni, aki eltékozolja tehetségét.
Elismerés: Nagy Réka Európa második legjobb ifjúsági sportolója
2017 november 25.   She
Nagy Réka, kétszeres EYOF-győztes úszó Zágrábban, az Európai Olimpiai Bizottság 46. közgyűlésének gálavacsoráján lett másodikként színpadra szólítva Európa legjobb fiatal sportolóinak a 7. Piotr Nurowski-díjért zajló versenyében, az olasz kerékpáros, Letizia Paternoster mögött.
Magyar úszó lehet Európa legjobb fiatal sportolója
2017 október 10.   ATV
Az úszó Nagy Rékát jelölték a legjobb európai fiatal sportoló díjra.
Nagy Réka úszó jelölt a legjobb fiatal európai sportoló díjra
2017 október 10.   m4sport.hu
A győztest Zágrábban, november 24-25-én hirdetik ki.
EYOF: ismét remekeltek a magyar úszók
2017 július 25.   She
Hullottak az érmek az uszodában: Zombori Gábor csak kevéssel maradt le az aranyéremről 100 m háton, míg a 400 m vegyesen hétfőn győztes Nagy Réka is másodikként zárt 800 m gyorson, ráadásul a mix vegyes váltó a dobogó harmadik fokára állhatott fel Győrben, az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon.
Úszás, 800 női gyors: Nagy Réka nem jutott tovább
2008 augusztus 14.   She
Nagy Réka a 800 méteres női gyorsúszás előfutamában egyéni csúcsot úszva ötödik lett saját futamában, összetettben a 26. helyen végzett, így nem jutott döntőbe (800 méteren nem kerül sor középdöntőre). Nagy meglepetésre egyetlen amerikai sem került fináléba. Első helyen a 400-as győztes, Rebecca Adlington végzett új olimpiai csúccsal
Úszó EB: Nagy Réka döntős 800 gyorson
2008 március 20.   She
Nagy Réka 8. helyen bejutott a 800 női gyors holnapi döntőjébe.
Úszás, rövid pályás Eb: egyéni csúcsot úszott Dara és Bordás is
2007 december 14.   She
Lotte Friis nyerte a 800 méteres gyorsúszás női számát a debreceni rövidpályás úszó-Európa-bajnokságon. Nagy Réka a tizenharmadik lett, Szeder Fanni a tizenhatodik helyen végzett.