"Mondtam neki, hogy itt vagyunk, próbálunk segíteni" – meghalt a székesfehérvári omlás sérültje

2026. június 4. 0:09, rtl.hu

Megrendülve fogadták a mentésben dolgozó egységek annak az 54 éves férfinak a halálhírét, akit hétfőn temetett maga alá egy bontásra váró ipari épület Székesfehérváron. Egyikük – aki elsők között mászott le hozzá – azt mondta az RTL Híradónak, a mentés közben végig biztatták a férfit, hogy tartson ki. Órákig tartott, mire ki tudták menteni, de a he

Tovább a teljes cikkre...

Keresés