Menesztette a budapesti rendőrfőkapitányt a belügyminiszter

2026. június 3. 10:39, SzMo

Pósfai Gábor azonnali hatállyal felmentette dr. Terdik Tamás rendőr vezérőrnagyot a Budapesti rendőr-főkapitányság éléről. Utódja a szervezet eddigi bűnügyi helyettese, Baricska Norbert Tamás rendőr ezredes lett.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés