Takaró Mihály a Karmelitából járt zsidózni az egri egyetemre, mostanra fellázadtak az oktatók

2026. június 3. 13:51, 444.hu

Órákra és vizsgákra akart beülni Orbán irodalmi korifeusa, hogy ellenőrizze, a tanárok valóban az ő agymenéseit tanítják-e. Az egész tanárképzést átformálta volna, de az egyházi fenntartásba került egri egyetemen máshol is súlyosan csorbul az autonómia.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés