Megnyitotta évzáró kiállítását az Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

2026. június 3. 14:15, Gyulatelevízió

Kedd délután megnyitották az Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola évzáró kiállítását a művelődési ház földszinti aulájában. Mintegy 80 fiatal akár 2-3 alkotását is meg lehet tekinteni a helyszínen. A fiatalok számára sokat jelent az, hogy műveiket évről-évre kiállítják. Az évzáró tárlat egyfajta tükörkép számukra, hogy mennyit fejlődtek egy év al

Tovább a teljes cikkre...

Keresés