Telex: az országos rendőrfőkapitányt is felmentette Pósfai Gábor

2026. június 3. 15:21, SzMo

Dr. Balogh János 2018 óta vezette az Országos Rendőr-főkapitányságot, korábban Sopronban nyomozóként kezdte rendőri pályáját. A Belügyminisztérium egyelőre nem válaszolt arra, mikor jelentik be hivatalosan a döntést.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés