Kátai-Németh Vilmos válaszolt Tapasztó Orsinak: Aki problémát tár fel a gyermekvédelemben, az nem áruló, nem ellenség

2026. június 3. 15:45, SzMo

A mentálhigiénés szakember azt kérte a minisztertől, hogy könnyítsenek a gyermekvédelemben dolgozók terhein. Kátai-Németh Vilmos hangsúlyozta, hogy a lehetőségekhez mérten a leggyorsabban felállítják azt a rendszert, amely képes érdemben dolgozni a gyermekekért, de hozzátette, a megoldás nem egyetlen központi döntéssel születik meg.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés