Már termeli a gázt a Mol azeri mezeje

2026. június 3. 15:57, Infostart

A Mol-csoport és vegyesvállalati partnerei megkezdték a földgáztermelést Azerbajdzsánban az ACG mezőn, ahol korábban a jelenlegi olajkészletekhez nem kapcsolódó gázkészleteket azonosítottak a kőolajtermelő rétegek alatt és felett – közölte a Mol.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés