2026. június 3. 15:57, Infostart
A Mol-csoport és vegyesvállalati partnerei megkezdték a földgáztermelést Azerbajdzsánban az ACG mezőn, ahol korábban a jelenlegi olajkészletekhez nem kapcsolódó gázkészleteket azonosítottak a kőolajtermelő rétegek alatt és felett – közölte a Mol.
Tovább a teljes cikkre...
0017/T Írja be a keresett kifejezést
web katalógus hírek játékok