Tanács Zoltán lecserélte három állami digitális cég vezetőjét

2026. június 3. 15:57, SzMo

A miniszter bejelentette, hogy új vezetők veszik át a Digitális Magyarország Ügynökség, a NISZ és a DKÜ irányítását. Első feladatuk a cégek teljes körű átvilágítása lesz, ami már meg is kezdődött.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés