"Fideszes fiúk, van egy rossz hírem" – Molnár Áront kihallgatta a NAV

2026. június 3. 16:09, SzMo

A színész-aktivistát tanúként hallgatták meg az NKA-ügyben Kecskeméten. A kihallgatás után azt írta, a nyomozás komolyságát látva úgy érezte, a visszaéléseknek valódi következményei lehetnek.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés