24.hu: Hegedűs Zsolt azonnali hatállyal kirúgta az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját

2026. június 3. 17:15, SzMo

Csató Gábor kilenc év után távozik az Országos Mentőszolgálat éléről, miután az egészségügyi miniszter felmentette. A szervezet irányítását ideiglenesen Constantinovits Miklós veszi át.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés