2026. június 3. 17:15, SzMo
Csató Gábor kilenc év után távozik az Országos Mentőszolgálat éléről, miután az egészségügyi miniszter felmentette. A szervezet irányítását ideiglenesen Constantinovits Miklós veszi át.
Tovább a teljes cikkre...
0017/T Írja be a keresett kifejezést
web katalógus hírek játékok