Új elnököt kap kétmillió magyar állampolgár

2026. június 3. 18:21, Infostart

Új elnököt és elnökséget választott a Megyei Jogú Városok Szövetsége (MJVSZ) szerdai közgyűlésén: a továbbiakban Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere vezeti a 25 nagyvárost, mintegy kétmillió embert képviselő, egyik legnagyobb önkormányzati érdekképviseleti szervezetet – közölte a székesfehérvári önkormányzat az MTI-vel. Az eddigi el

Tovább a teljes cikkre...

Keresés