Vitézy Dávid: 35 új, emeletes InterCity-vonat jön uniós pénzből

2026. június 3. 18:21, SzMo

A közlekedési miniszter bejelentette, hogy a közbeszerzést még idén kiírják, az első emeletes szerelvények pedig 2029-re állhatnak forgalomba a legfontosabb fővonalakon.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés