Cser-Palkovics András lett az Mjvsz új elnöke, Győr felfüggeszti tagságát

2026. június 3. 19:33, ATV

Új elnököt és elnökséget választott a Megyei Jogú Városok Szövetsége (MJVSZ) szerdai közgyűlésén: a továbbiakban Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere vezeti a 25 nagyvárost, mintegy kétmillió embert képviselő, egyik legnagyobb önkormányzati érdekképviseleti szervezetet - közölte a székesfehérvári önkormányzat.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés