Végre jó hírek is érkeztek az azbesztszennyezés ügyében

2026. június 3. 21:51, ATV

Jól halad az azbesztszennyezéssel érintett városi parkolók és útszakaszok kalcium-kloridos kezelése Szombathelyen, amelynek eredményeként korábban lezárt területeket nyitottak meg ismét a forgalom előtt - közölte a szombathelyi polgármesteri hivatal az MTI-vel.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés