Cser-Palkovics András lett a Megyei Jogú Városok Szövetségének új elnöke, Győr felfüggeszti a tagságát a szövetségben
2026. június 4. 0:25,
Telex
Pintér Bence győri polgármester szerint elfogadhatatlan, hogy Szita Károly után újra fideszes vezetője lett a MJVSZ-nek.
Tovább a teljes cikkre...