Pintér Bence kiegyezik azzal, hogy csökken a fizetése, ha ez az ára annak, hogy Győr visszakapja az elvont forrásokat

2026. június 4. 0:37, Telex

A győri polgármester a Szinten túl adásában arról is beszélt, támogatja, hogy valaki csak két cikluson keresztül legyen miniszterelnök, de a polgármesterek esetében ezt nem tartja jó ötletnek.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés