Ha az AI drágább, mint az ember, akkor miért cserélik le rá a dolgozóikat a cégek?

2026. június 3. 9:51, Sassy

A legtöbb ember nem úgy gondol a mesterséges intelligenciára, ahogy a befektetők vagy a nagyvállalati vezetők. Hanem egy nagyon egyszerű kérdést tesznek fel: lesz-e munkám?

Tovább a teljes cikkre...

Keresés