"Végre szabadok vagyunk" – Bayer Friderika elárulta, miért menekült el Budapestről

2026. június 3. 11:39, SzMo

Az énekesnő elmondta, miért döntött úgy, hogy három gyermekével elköltözik a fővárosból. Azt mondja, a gyerekek is megnyugodtak, mióta több idejük jut egymásra a vidéki környezetben.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés