Horrorházból mentettek ki hét gyereket Nyíregyházán, a szülők őrizetben

2026. június 3. 17:39, AC News

Hét gyereket vettek gondozásba egy nyíregyházi házaspártól, akiket szexuális erőszakkal, drogüggyel és veszélyeztetéssel gyanúsítanak.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés