"Elég volt" – Dietz Gusztávék részben az akkugyár miatt költöznek el Gödről

2026. június 3. 18:45, SzMo

Dietz Gusztáv bejelentette, hogy családjával elköltözik gödi otthonából Verőcére, a házukat már árulják. A sportoló a Duna-parti nyári nyüzsgést is az indokok között sorolta, ami miatt elmenekülnek a környékről.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés