A belügyminiszter felmentette a budapesti rendőrfőkapitányt és ki is nevezte az utódját

2026. június 3. 10:27, Forbes

Pósfai Gábor nem tétlenkedett. Mi történt? "Pósfai Gábor Magyarország belügyminisztere június 2-ai hatállyal felmentette vezetői beosztásából Dr. Terdik Tamás rendőr vezérőrnagyot, a Budapesti Rendőr-főkapitányság vezetőjét" – írja a Belügyminisztérium az MTI-nek elküldött közleményében. Részletek. A közleményből az is kiderül, hogy ki lesz az utód

Tovább a teljes cikkre...

Keresés