Bejelentette a Mol: indulhat a gáztermelés Azerbajdzsánban!

2026. június 3. 13:39, Portfolio

A Mol-csoport és vegyesvállalati partnerei megkezdték a földgáztermelést az ACG mezőn Azerbajdzsánban, ahol korábban a jelenlegi olaj készletekhez nem kapcsolódó gázkészleteket azonosítottak a kőolajtermelő rétegek alatt és felett - olvasható a Mol közleményében. A partnerek most fejezték be az első termelő kút fúrását, és megkezdték a tesztelést.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés