A Mol-csoport és vegyesvállalati partnerei megkezdték a földgáztermelést az ACG mezőn Azerbajdzsánban, ahol korábban a jelenlegi olaj készletekhez nem kapcsolódó gázkészleteket azonosítottak a kőolajtermelő rétegek alatt és felett - olvasható a Mol közleményében. A partnerek most fejezték be az első termelő kút fúrását, és megkezdték a tesztelést.