A Mol-csoport gázkitermelésbe kezdett a világ egyik legnagyobb olajtermelő mezőjén Azerbajdzsánban

2026. június 3. 13:51, Telex

Ez az első kereskedelmi célú gáztermelés az azeri ACG mezőn.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés