Elvesztegetett milliárdok? Ennyit nyerhet az ország, ha több nő ül a döntéshozók között

2026. június 3. 14:15, Portfolio

A Parlamentben idén látványosan nőtt a női képviselők aránya: 15,6%-ról 27,6%-ra ugrott, ilyen magas női arány a rendszerváltás óta még nem volt. De vajon lesz-e ennek hatása a gazdaságra is? Új normává válik-e a női jelenlét a döntéshozatalban, és feljebb tolja-e a boardok, tulajdonosok és vezérigazgatók elvárásait a női vezetők arányát illetően?

Tovább a teljes cikkre...

Keresés