Vitézy Dávid konkrétan elmondta, hogy mire költik majd az uniós források egy részét
2026. június 3. 16:45,
Menedzsment Fórum
Lecseréljük az InterCity-flottát a most hazahozott uniós forrásokból – írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a közösségi oldalán.
Tovább a teljes cikkre...