Vitézy Dávid konkrétan elmondta, hogy mire költik majd az uniós források egy részét

2026. június 3. 16:45, Menedzsment Fórum

Lecseréljük az InterCity-flottát a most hazahozott uniós forrásokból – írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a közösségi oldalán.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés