Újabb rendőri vezetők felmentéséről dönthetett a kormány

2026. június 3. 17:03, Portfolio

Felmentették tisztségéből Balogh János országos rendőrfőkapitányt és Terdik Tamás budapesti rendőrfőkapitányt – jelentették be szerda reggel a rendőri vezetőknek. A fővárosi rendőrség élére Baricska Norbert Tamás ezredest nevezték ki, aki eddig a Budapesti Rendőr-főkapitányság bűnügyi főkapitány-helyetteseként szolgált. Balogh János 2018 óta töltöt

Tovább a teljes cikkre...

Keresés