Azonnali személycseréről döntött Hegedűs Zsolt

2026. június 3. 17:09, Portfolio

Kilenc év után felmentették Csató Gábort az Országos Mentőszolgálat főigazgatói posztjáról. A személycsere a mentőszolgálat és az ügyeleti ellátórendszer tervezett átalakításával esik egybe, miközben Csató vezetését rendszeresen érték politikai elfogultságra, adatszivárgásra és informatikai botrányokra vonatkozó vádak.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés