Megkezdődött a földgáztermelés az Azerbajdzsánban található Azeri-Chirag-Gunashli (ACG) mezőn, amelyben a Mol-csoport is részesedéssel rendelkezik. A társaság szerint a feltárt gázvagyon jelentős lehet, a készletek nagysága akár 112 milliárd köbmétert is elérhet. Az első termelőkutat már lefúrták, a tesztelés pedig elindult.