Telex: a budapesti után az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjét is felmentették

2026. június 3. 17:51, Menedzsment Fórum

A Telex információi szerint felmentették tisztségéből az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjét, dr. Balogh János rendőr altábornagyot.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés