Telex: a budapesti után az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjét is felmentették
2026. június 3. 17:51,
Menedzsment Fórum
A Telex információi szerint felmentették tisztségéből az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjét, dr. Balogh János rendőr altábornagyot.
Tovább a teljes cikkre...