Azbesztszennyezés: 16-ból 6 vizsgálat lett pozitív a nyugat-magyarországi megyeszékhelyen

2026. június 3. 18:33, Portfolio

A korábbi érintett két közterület után a friss laboreredmények alapján újabb hat zalaegerszegi parkoló és utca esetében vált bizonyossá, hogy azbeszttel szennyezett kőzúzalék borítja, ezért pénteken egyes helyeken elkezdik a burkolóanyag elszállítását - közölte közösségi oldalán szerdán a város polgármestere.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés