Újabb haladékot kér a Mol a szerb olajcég felvásárlásához

2026. június 3. 18:35, Portfolio

További egy hónapot kér a Mol az amerikai hatóságoktól, hogy lezárhassa a szerb NIS olajvállalat többségi tulajdonrészének megvásárlásáról szóló tárgyalásokat, írja a Reuters. A tranzakció kulcsfontosságú lehet nemcsak a magyar olajcég regionális terjeszkedése, hanem Szerbia energiaellátása szempontjából is, mivel a NIS üzemelteti az ország egyetle

Tovább a teljes cikkre...

Keresés