Mol: megkezdődött a gáztermelés az azerbajdzsáni ACG mezőn

2026. június 3. 18:39, ProfitLine

A Mol-csoport és vegyesvállalati partnerei megkezdték a földgáztermelést Azerbajdzsánban az ACG mezőn, ahol korábban a jelenlegi olajkészletekhez nem kapcsolódó gázkészleteket azonosítottak a kőolajtermelő rétegek alatt és felett - közölte a Mol szerdán az MTI-vel.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés