Az Mrsz Ooh tagozat elnöksége nyílt levelet intézett Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterhez a közterületi kommunikáció tervezett újraszabályozása ügyében. A szakmai szervezet az érintettekkel történő egyeztetést szorgalmazza. Tisztelt Miniszter Úr! Ön egy hónappal ezelőtt, bizottsági meghallgatásán nyilvánvalóvá tette, hogy miniszté