Nyílt levelet írt Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszternek az Mrsz OOH tagozat elnöksége

2026. június 3. 19:27, Márkamonitor

Az Mrsz Ooh tagozat elnöksége nyílt levelet intézett Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterhez a közterületi kommunikáció tervezett újraszabályozása ügyében. A szakmai szervezet az érintettekkel történő egyeztetést szorgalmazza.    Tisztelt Miniszter Úr! Ön egy hónappal ezelőtt, bizottsági meghallgatásán nyilvánvalóvá tette, hogy miniszté

Tovább a teljes cikkre...

Keresés