Fideszes elnököt választottak, Győr polgármestere kiakadt

2026. június 3. 20:09, Menedzsment Fórum

Új elnököt és elnökséget választott a Megyei Jogú Városok Szövetsége (MJVSZ) a szerdai közgyűlésén: a továbbiakban Cser-Palkovics András, Székesfehérvár fideszes polgármestere vezeti a 25 nagyvárost képviselő szervezetet – közölte a székesfehérvári önkormányzat az MTI-vel. Az eddigi elnök, Szita Károly kaposvári polgármester nem jelöltette magát az

Tovább a teljes cikkre...

Keresés