Új elnököt és elnökséget választott a Megyei Jogú Városok Szövetsége (MJVSZ) a szerdai közgyűlésén: a továbbiakban Cser-Palkovics András, Székesfehérvár fideszes polgármestere vezeti a 25 nagyvárost képviselő szervezetet – közölte a székesfehérvári önkormányzat az MTI-vel. Az eddigi elnök, Szita Károly kaposvári polgármester nem jelöltette magát az