Az MRSZ OOH tagozata nyílt levélben fordult Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterhez a közterületi reklámokat érintő új törvényjavaslat kapcsán. A szakmai szervezet támogatja a szabályozás szükségességét, ugyanakkor kifogásolja az egyeztetés hiányát, és érdemi párbeszédet sürget a jogszabály parlamenti tárgyalása előtt.