Eltávolította az országos rendőrfőkapitányt a belügyminiszter

2026. június 4. 0:21, Forbes

A budapesti rendőrfőkapitány után a testület országos vezetőjét is leváltotta a belügyminiszter, Pósfai Gábor. Mi történt? Pósfai Gábor belügyminiszter felmentette tisztségéből az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjét, dr. Balogh János rendőraltábornagyot – értesült a Telex. A lap úgy tudja, hogy ezt a döntést szerda reggel jelentették be a rendő

Tovább a teljes cikkre...

Keresés