A technológiai óriás Berlinben nyitja meg európai fejlesztési központját. A létesítmény célja, hogy támogathassák a fejlesztőket az Apple operációs rendszereire történő alkalmazások létrehozásában és azok javításában. Mi történt? Fejlesztési központot nyit Európában az Apple – szúrta ki a cég közleményét a HVG. A központ Németországban, Berlinben k