Megválasztották a Vosz új elnökségét

2026. június 4. 0:33, Üzletem

A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége 2026. május 28-án tartott tisztújító küldöttgyűlésén öt évre Gazsi Attilát választotta a szervezet új elnökévé. A küldöttgyűlésen megválasztották az új elnökséget, a társelnököket, tagozati elnököket és az Ellenőrző Bizottság tagjait.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés