Új saját dallal robban a Kuplung – itt a "Nyomod a gázt"!

2026. június 4. 0:17, Digital Hungary

Amikor 2024 decemberében bemutatták a mozik a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés filmet, még senki sem gondolta volna, hogy 2026 nyarára a filmben megismert fiúcsapat kilép a vászonról — és igazi együttessé válik. Most azonban ez a pillanat is eljött! Ember Márk, Kirády Marcell és Marics Peti közösen hozták el a nyár egyik legpörgősebb újdonsá

Tovább a teljes cikkre...

Keresés