Ez a magyar élelmiszerlánc nagy problémája: nem lát vissza a fogyasztótól a földekig

2026. június 4. 0:09, Agrárszektor

A magyar élelmiszer-gazdaság egyik legnagyobb tartaléka nem önmagában a több termelésben, hanem a termelés, a feldolgozás, a kereskedelem és az egészségügyi hatások jobb összekapcsolásában lehet. Varga Péter Miklós, a Cibus Hungaricus Alapítvány főtitkára szerint ma rengeteg adat keletkezik arról, mit keresnek és fogyasztanak az emberek, ezek az in

Tovább a teljes cikkre...

Keresés