Elképesztő, mi lett a sorsa több millió köbméter viznek Magyarországon

2026. június 4. 0:29, Agrárszektor

A vízügy országszerte mintegy 8 millió köbméter vizet juttatott ki helyi vízpótlások keretében holtágakba, természetvédelmi területekre elsősorban ökológiai céllal - tudatta a május közepén alakult Országos Vízügyi Koordinációs Központ közleményben az Mti-vel. A koordinációs központ folyamatosan engedélyezi azokat a vízpótlásokat, amelyeket nemzeti

Tovább a teljes cikkre...

Keresés